باز کردن منوبستن منو

آموزش ثبت آگهی در سایت دایرکت سیتی

  1. جهت ثبت آگهی از دکمه افزودن آگهی بالا سمت چپ داشبورد خود می توانید استفاده کنید:

 

دایرکت سیتی

  1. جهت ثبت نوع آگهی یکی از نوع های مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

 

دایرکت سیتی

 

  1. با توجه به مبلغ طرح پیشنهاد شده برای نوع آگهی، بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید (ثبت اجاره و مکان در سایت رایگان میباشد و ثبت رویداد نیازمند پرداخت هزینه میباشد. این بدان معنی است که برای آگهی های رایگان شما باید طرحهای با مبلغ ۰ تومان و برای ثبت رویداد طرحهای مبلغ دار را  انتخاب کنید):

دایرکت سیتی

 

  1. بعد از انتخاب طرح وارد صفحه ثبت آگهی خواهید شد:

 

دایرکت سیتی

 

  1. فیلدهای ضروری و اختیاری را جهت ثبت آگهی وارد نمایید در صورتیکه طول و عرض جغرافیایی مکانی که آگهی آن را ثبت میکنید وارد کنید بر روی نقشه در هنگام نمایش آگهی موقعیت، مکان ثبت شده نمایش داده می شود. برای بدست آوردن طول و عرض جغرافیایی مکان مورد نظر خود می توانید از نقشه موجود در لینک صفحه جستجو  با نقشه استفاده کنید در صفحه مذکور با کلیک بر روی موقعیت مورد نظر طول و عرض جغرافیایی آن مکان مشخص می شود:

 

دایرکت سیتی

 

  1. بعد از ورود اطلاعات و زدن دکمه پیش نمایش، نمایی از آگهی قبل از ثبت خدمت شما نمایش داده می شود:

 

دایرکت سیتی

 

 

 

  1. بعد از زدن دکمه ثبت در صورتیکه ثبت مکان یا اجاره را انتخاب کرده باشید به گام ۹ می روید و در صورت انتخاب رویداد وارد صفحه صورت حساب خواهید شد:

 

دایرکت سیتی

 

 

  1. بعد از ثبت سفارش وارد صفحه درگاه بانک جهت پرداخت مبلغ سفارش خواهید شد. بعد از پرداخت مبلغ در صورتیکه عملیات موفقیت آمیز باشد به گام ۹ می روید.
  2.   آگهی در انتظار تایید مدیریت قرار میگیرد در صورتیکه آگهی توسط مدیریت تایید شود در لیست آگهی های سایت نمایش داده خواهد شد. و شما از طریق فرم آگهی های من قادر به مشاهده و ویرایش آگهی خود خواهید بود.

مجموعه ما

فروشگاه اینترنتی ژینواپردازش داده تکاپوويرتوب
keyboard_arrow_up