باز کردن منوبستن منو

قوانین و مقررات سایت دایرکت سیتی

قوانین پیش روی شما در تاریخ ۲۵ شهریور ماه ۹۷ بروز رسانی شده است این قوانین شامل تعاریف، قوانین ثبت آگهی و استفاده از سایت دایرکت سیتی میباشد.

تعاریف

کاربر: هر کسی که به طریقی به سایت رجوع و از محتوای آن استفاده میکند به عنوان کاربر سایت شناخته می شود.

فروشنده: به کاربری گفته می شود که علاوه بر ثبت نام در سایت محصولی را جهت فروش نیز در سایت ثبت کرده است.

مدیر سایت: به کلیه کسانی اطلاق می شود که خط مشی سایت را مشخص میکنند و مدیریت محتوای آن را بر عهده دارند.

محتوای آگهی ها

آگهی هایی که ثبت می شوند نباید مغایر با شئونات جمهوری اسلامی ایران باشند در صورت مغایرت سایت دایرکت سیتی  از ثبت چنین آگهی هایی جلوگیری به عمل خواهد آورد.

ثبت آگهی

هر کاربری بعد از ثبت نام قادر به ثبت آگهی در یکی از سه دسته زیر خواهد بود:

۱- مکان: شما قادر خواهید بود مکان کسب و کار خود یا دیگران، اماکن عمومی و یا هر مکانی که می تواند برای بازدید کنندگان سایت در شهر اندیشه مفید باشد را ثبت نمایید.

تبصره: ثبت آگهی از نوع مکان در سایت رایگان میباشد.

۲-رویداد: ثبت رویداد، امکان اطلاع رسانی رویدادهای مورد نظر شما را برای کاربران این سایت فراهم میسازد نمونه ای از رویدادها می توان به کنسرتها، تخفیفهای فصلی، مراسمهای سوگواری و… اشاره نمود.

تبصره: ثبت آگهی های از نوع رویداد در سایت نیازمند خرید بسته های ارسال آگهی میباشد.

۳-اجاره:  اگر شما موردی جهت اجاره دارید می توانید آنرا در سایت ثبت نمایید، ثبت آگهی در این دسته نیز رایگان میباشد.

آگهی های ویژه

در صفحه اصلی سایت ۲۰ آگهی تحت عنوان آگهی های ویژه نمایش داده می شوند این آگهی ها، آن دسته از آگهی هایی هستند که با استفاده از بسته های ارتقا آگهی، ویژه می شوند.

تبصره: در صورتیکه شما جز ۲۰ آگهی دهنده آخر باشید آگهی ویژه شما در صفحه اصلی نمایش داده می شود اما اگر جز ۲۰ نفر آخر نباشید آگهی شما در صفحه مربوط به آگهی های ویژه نمایش داده می شود و از صفحه اصلی خارج خواهد شد.

اصلاح آگهی

در صورتیکه مکان مورد نظر شما سابق بر این ثبت شده باشد در صورتی که شما  صاحب آن کسب و کار هستید پس از احراز هویت شما قادر خواهید بود تا مدیریت صفحه مورد نظر خود را بر عهده بگیرید و اصلاحات مورد نیاز را بر روی صفحه خود اعمال نمایید.

حذف آگهی

بعد از ارسال درخواست حذف به مدیران سایت، بعد از انجام بررسی توسط مدیران سایت و احراز هویت کاربران آگهی مورد نظر حذف میگردد.

تبصره: شما قادر به انصراف از آگهی ویژه ثبت شده خواهید بود، بعد از انصراف شما قادر به استفاده زمان باقی مانده از آگهی ویژه سابق برای آگهی دیگری خواهید بود.

روشهای ارتباط با مدیران سایت

بمنظور ارتباط با مدیران شما می توانید از طریق شماره های تماس، پست الکترونیک و فرم تماس مندرج در سایت با مدیران سایت ارتباط برقرار بفرمایید.

مجموعه ما

فروشگاه اینترنتی ژینواپردازش داده تکاپوويرتوب
keyboard_arrow_up